10.10.2018 KELL 18.00 | Viljandis, hotellis Centrum

Kutse kohtumisele Viljandis

Yoko Alender

foto: Viljandi laululava, autor: KTA Arhitektid

Head aatekaaslased Viljandimaal,

Pöördun teie poole siira sooviga kandideerida Riigkokku sel korral Viljandi- ja Järvamaa ringkonnas, kui te mind toetate. Minu emapoolne suguvõsa on Viljandimaalt, isa oma Järvamaalt. Ise olen põline tallinlane, lapsepõlve teise poole veetsin isaga hoopis Rootsis, noorena õppisin Inglismaal. Tulin tagasi Eestisse, sest siin on minu inimesed, minu vastutus. Kasvatame abikaasaga oma nelja last Tallinnas, maamaja on meil Harjumaal, kuhu tänaseks viinud ka ema elutee. Eestimaa süda on aga ka minu südames. Südames on täna ka mure Eesti tuleviku pärast.

Reformierakond läheb valimistel küsima Eesti inimestelt mandaati, et koos luua parem tulevik. Milline on Sinu tuleviku Eesti viie või kümne aasta pärast, millises Eestis tahad näha oma lapsi kasvamas ja pere loomas? Seda soovin arutada üheskoos kohtumisel Viljandis.

Kirjutasin ka oma unistuste Eestist mõne aasta eest blogis, seal saad tutvuda ka minu senise Riigikogu töö ajal kirjutatuga yokoalender.ee.

Nüüd olen ühe riigikogu koosseisu kogemuse võrra targem, kohtunud inimestega üle Eesti, arutlenud kuidas meie Eestile paremat tuleviku luua. Tahan Sinuga oma mõtteid jagada ja kuulda Sinu unistustest, aga ka muredest.

Üritusega seotud lisainfo aadressil: sakala@reform.ee või telefonil 5564 2223.

Kohtumiseni Viljandis 10. oktoobril algusega kell 18 hotellis Centrum.

Liitu uudiskirjaga:

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.