15.10.2018 KELL 18.00 | Paide Pööning , Keskväljak 3

Kohtumine Yoko Alenderiga Paides

Yoko Alender

Head aatekaaslased Järvamaal,

Pöördun teie poole siira sooviga kandideerida Riigkokku sel korral Järva- ja Viljandimaa ringkonnas, kui te mind toetate. Minu emapoolne suguvõsa on Viljandimaalt, isa oma Järvamaalt. Ise olen põline tallinlane, lapsepõlve teise poole veetsin isaga hoopis Rootsis, noorena õppisin Inglismaal. Tulin tagasi Eestisse, sest siin on minu inimesed, minu vastutus. Kasvatame abikaasaga oma nelja last Tallinnas, maamaja on meil Harjumaal. Eestimaa süda on aga ka minu südames. Südames on täna ka mure Eesti tuleviku pärast.

Reformierakond läheb valimistel küsima Eesti inimestelt mandaati, et koos luua parem tulevik. Milline on Sinu tuleviku Eesti viie või kümne aasta pärast, millises Eestis tahad näha oma lapsi kasvamas ja pere loomas? Seda soovin arutada üheskoos kohtumisel Paides.

Kirjutasin ka oma unistuste Eestist mõne aasta eest blogis, seal saad tutvuda ka minu senise Riigikogu töö ajal kirjutatuga.

Nüüd olen ühe riigikogu koosseisu kogemuse võrra targem, kohtunud inimestega üle Eesti, arutlenud kuidas meie Eestile paremat tuleviku luua. Tahan Sinuga oma mõtteid jagada ja kuulda Sinu unistustest, aga ka muredest.

Kohtumiseni Paide Pööningul (Keskväljak 3) 15. oktoobril algusega kell 18

Üritusega seotud lisainfo aadressil jarva@reform.ee või telefonilt 5552 9105

Yoko Alender
yokoalender@gmail.com

Liitu uudiskirjaga:

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.