Valimised on alanud

Yoko Alender

Yoko kui rahvasaadiku blogi/vlogi, ehk riigikogu liige kirjutab ja jagab videoformaadis valijatele mõtteid sellest, mis toimub Toompea saalides, Tallinnas, Eestimaa eri paigus ja tema mõtetes ning annab aru, kas ikka jagub aega ja tahtmist jõuda vahepeal ka Sisemise Rahu Väljakule.

Olete palutud edasistel korralistel ja erakorralistel sündmustel osalemiseks liituma uudiskirjaga:

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Valimised ja eriti kampaania lõpuspurt on meeliülendav õppetundide aeg, kuidas asjad ei ole sageli nii nagu näib ja kuidas need, kes meid enim ärritavad on ehk hoopis me suurimad õpetajad. Ja aitavad jõuda tagasi enese juurde, tuletada meelde, mis on tegelik eesmärk.

Minu jaoks oli see poliitikas 2013 Eerik N Krossi tiimiga liitudes Tallinna linnaruumi teemadele tähelepanu tõmbamine, et linn muutuks inimväärsemaks. Täna räägivad sellest juba vaat, et kõik, vähemalt #PõhjaTallinna kandidaadid.

Rõõm, ehkki muutust on vaja ülelinnaliselt, alles siis hakkab tööle! Ja üha enam valijaid ka nõuab seda. Ja ükskõik, kes võidab, nii peab ka muutus tulema. Ja ka minu jaoks ei ole tegelikult eesmärk, et just mina pean seda tegema, peaasi, et see tehtud saab. Eks siis valijad ja elu näitab, kes. Kui see olen mina, olen ma valmis.

Vaatasin selmet FB ja Delfi kurje valimispealkirju klikkida lastega hommikuks muinasjutufilmi Nanny McPhee. Elu ongi muinasjutt, hea ja kurja võtilus ja maagiat on seal ka vähemalt samapalju kui muinasjuttudes. Mina jään headuse poolele ja püüdlen tasakaalu poole, mis aitaks hoiduda äärmustest. Ainult nii saan jääda iseendaks.

Mumeelest üks coolimaid tegelasi hetkel noorte muusikute hulgas, tema bändi #Põhjakonn märkasin kui Mihkel Raua Kolmeraudses sattusin nendega samasse saatesse. Ma loodan, et Valter võidab seekordse #snkt, ja kui ka ei võida, suuri asju saab ta tegema nagunii. Valtergi näe, räägib tasakaalust. Kuulake ja valige hea Eesti rokkmuusika! 🙂

Mõnusat nädalavahetust!

http://digileht.epl.delfi.ee/lp/naosaate-ullataja-valter-soosalu-hing-ihkab-tasakaalu?id=79739776