Reformierakonna juhatusse kandideerimisest

Yoko Alender

 

Kandideerin Reformierakonna juhatusse. Tulin poliitikasse, sest näen oma kohusena arendada ja hoida Eestit sellisena, et ka minu lapsed suurena arvaksid, et Eesti on parim paik maailmas, kus pere luua ja lapsi kasvatada. Usun tegusate inimeste Eestisse, võimaluste Eestisse, kust on hea minna maailma avastama ja veel parem tulla tagasi oma panust andma.

Reformierakonna põhikirjas on kirjas need põhimõtted, mida pean oma maailmavaateks.

  1. isik ja perekond kui väärtused on kõrgemad mistahes sotsiaalsetest gruppidest, kihtidest või klassidest;
  2. inimkonna arengu ja heaolu peamiseks allikaks on isiku energia vaba ja loov rakendamine;
  3. ühiskondliku ja riikliku korralduse ülesandeks on tagada kõigile ühiskonnaliikmetele nende võimete ja oskuste vaba arendamise võrdsed võimalused.

Reformierakonna juhatusse kandideerib auväärne seltskond. Olen tänulik, kui usaldate mind koos nendega erakonda arendama. Olen Riigikogu liikmena jälginud juhatuse tööd, piirkonna juhina teinud erakonnatööd rohujuuretasandil ja olen nüüd valmis rakendama oma oskused, kogemused ja panuse organisatsiooni juhtimisse. Järgmisel aastal annan alustuseks endast parima, et võita valimised pealinnas ja asuda siin lõpuks ellu viima Reformierakonna ideid. Tallinn vajab seda. Tänan teid tähelepanu, toe ja usalduse eest.

Liitu uudiskirjaga:

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.