NAISED LOOVAD MUUTUST

Yoko Alender

NaiRe projekt “Naised Loovad Muutust” kutsus mind vestlema võrgustikuseminarile.

Ühine õhtu toimub 31. jaanuaril, koguneme kell 19:00 Green Room Cafes Atlantise majas!

 

Peateemaks minu südameasi – ehk VÄÄRTUSPÕHINE JUHTIMINE

 

Kui oled samuti tundnud, et see on asi, mida vajame, millest vahel ka puudus on ja milles meie – naised tugevad oleme – tule kaasa mõtlema.

NB! ⭐️ SISSEPÄÄS REGISTREERINGU ALUSEL: https://forms.gle/dprA88Acx1pj6WeX8

Räägin oma kogemusest poliitikas, elukeskkonna, keskkonna ja kultuuri teemadel. Olen olnud Refomierakonna Riigikogu liige aastast 2015, on erialalt arhitekt. Olen lisaks nelja lapse ema ja õppinud joogaõpetajaks.

Olen kolmandat aastat ALDE ehk Euroopa liberaalide naiste jõustamisprogrammi The Alliance Of Her koolitaja. Kindlasti aitavad juhtimisteooria ja filosoofia kõrval kogemused töös, elus, poliitikas. Lisaks mind lihtsalt huvitab – on alati huvitanud inimeseks olemise suurim eesmärk – mõista, mitte hukka mõista. See algab enesest. Sageli öeldakse ka isiklike suhete kohta, et nende kallal on vaja tööd teha – pigem arvan, et tööd on vaja teha iseendaga. Siis tuleb ka muu.
Kui Sind ka huvitab eneseareng ja väärtuspõhine juhtimine – tule kaasa mõtlema:
Tartus, Green Room Cafes, 31. jaanuari õhtul.
Osalemine ainult registreerimisega.

Kuidas juhtida ennast ja teisi ning seista enda väärtuste ees? Millised on kõik kogemused läbi naise ja ema vaatevinkli? Kuidas enda tugevusi tugevdada? Tunned, et soovid neil teemade mõnusas õhkkonnas mõtiskleda või arutleda? Sellisel juhul pane end kirja ja kohtumiseni! 🥰