Kas tunned oma Euroopa Parlamendi kandidaati inimesena?

Yoko Alender

❓ Kas Sina tead, kes on europarlamendi valimiste kandidaat, kellele usaldad oma hääle inimesena? Miks ta on valinud poliitika tee, millises keskkonnas kujunenud?

🇪🇺 Euroopa teemadeks valmistudes vestlesime taskuhäälingud Õhus on Uudiseid erisaadetes Õhus on Euroopat Annely Akkermanni juhtimisel Õnne Pillaku ja Maris Lauriga väärtustest. Edasi andis Annely saatejuhi rolli mõneks ajaks minu kanda.

🤼 Intervjueerisin peale Reformierakond Euroopa manifesti koostamist kõiki meie kandidaate. Miks? Teadsin juba, et nad on pädevad, neil on head ideed ja poliitikuametis piisavalt südikust. Ent tahtsin teada ka seda, kes nad inimesena on. Ja veendusin, et eranditult kõik on huvitavad inimesed. Lisaks tutvusin coach-Ansipiga. Selleks saateks valmistusin kõige pikemalt.

😻 Nüüd oli lõpuks minu kord küsimustele vastata. Valimiste alguse puhul mõtlesime, et salvestame koos publikuga. Tunnistan, et Laura Kurs ja Fonoteek hubane miljöö rebis mu kargelt poliittoolilt pehmesse köögidiivanisse… Aga selline see inimene ongi, keskkonnast ja teistest inimestes mõjutatud ja samal ajal oma erinevates nägudes iseendaks jäädes.

🙏🏻 Aitäh kõigile kaaskandidaatidele, saate tegemise juures toeks olnutele ja teile, kes te eilset aitasite korraldada ja “last but not least” kohapeale kuulama ja meeleolu looma tulite.

#yokogaeuroopasse #ep2024 #minavalin #kindeleestieuroopas

KUULAMA:
https://yokoalender.ee/yoko-intervjuud-podcastis-ohus-on-euroopat/

JA NÜÜD HÄÄLETAMA www.valimised.ee